DIVINE FEST | 23. - 25. června

I přesto, že byl Divine festival původně zamýšlen jako jednorázová charitativní akce, tak se do našich i Vašich srdcí zapsal natolik, že začínáme připravovat již třetí ročník.

   Znovu svoláváme kmen i rodiny, abychom společně, v Areálu Zahrada v Hořicích, otevřeli medicínský kruh. Letos využijeme sílu slunovratu k maximální oslavě života, pohybu, lásky a veškeré krásy tohoto světa.

   Chcete se dozvědět víc o svém těle, práci s vůlí a myslí, o podvědomí i nevědomí?  Objevit, jak se léčit pomocí přírody a rostlin? Nebo třeba jen relaxovat, nasát atmosféru, “dobít baterky”, plynout a dělat nic? Pak je festival bezpečným prostorem přesně pro Vás, Vaše rodiny a blízké přátele.

   Tak jako v uplynulých ročnících Vás čeká jóga, tanec, pohybové workshopy, práce s hlasem, ale i spousta přínosných a oči otevírajících přednášek. Stejně tak vás čeká stánkové městěčko, kde si můžete udělat radost či ji formou uložené energie předat dál jako vzpomínku i lákačku na Divajn.

   Hromada zábavy i peckové koncerty. Stejně jako kakaové ceremonie a potní chýše, jsou již v Hořicích tradicí. Přidají se další za zmínku stojí rapeé či kambo.

   Záměrem a posláním Divine festivalu je otevřít se a naladit na témata udržitelnosti, přírody, čistoty, vitality, proudu životní síly, přirozenosti, obnovy, podpory, sounáležitosti, sdílení a jednoty.

   Část výtěžku z festivalu, přímé příspěvky a příspěvky od stánkařů a účinkujících poputují, stejně jako každý rok, na pralesní školu v ekvádorské jungli organizace Života postaru, z.s.

   Chcete-li se zapojit jako dobrovolník, lektor s workshopem, účinkující nebo s jinou aktivitou, pište na divinefestival.cz@gmail.com. Dobrovolníků je třeba každý rok víc a víc a je to významná součást při tvoření celé akce. Také je to příležitost pro budování kvalitních vztahů a budoucích přátelství.

   Další informace můžete sledovat na našem FB profilu Divine Festival anebo na webovce www.divinefestival.cz, na níž se stále objevují nové sekce a informace.

      Moc těšíme a děkujeme za přízeň a podporu,

Vaše Divajnkrú 🙂 .

Ostatní akce v Areálu Zahrada