Loučení s létem

Celorepublikově populární The Legends Rock Fest v roce 2022 oslavil své desáté jubileum. Zároveň je nyní již nerozlučně spjatý s Areálem zahrada.

Připomeňme, že jednou z kapel, které zde pravidelně hrají, je Traktor. Tato kapela vystupovala na tomto festivalu ještě jako méně známá již při prvním ročníku v roce 2012, a následně se v letech 2017, 2018, 2019 a 2021 stala divácky nejúspěšnější kapelou The Legends Rock Festu.

V roce 2020 proběhl festival z důvodu pandemie jen ve zmenšeném formátu. Při vzniku divácké soutěže bylo dáno, že v případě čtyř po sobě jdoucích vítězství v divácké anketě se tato kapela příští rok soutěže nezúčastní. To se u Traktoru stalo při 10. ročníku v  roce 2022. Ať tak či tak, Traktor je doposud historicky a divácky nejúspěšnější kapelou tohoto festivalu. Není proto divu, že jako logické vyvrcholení této jedinečné cesty vše vyúsťuje v „samostatný a exkluzivní open air koncert“ Traktoru na akci s názvem Loučení s létem.

Sama tato akce vstupuje do svého třetího ročníku. První dva ročníky byly pojaty spíše multižánrově. Avšak stejně jako je potřeba vybrousit neopracovaný diamant a najít v něm tu pravou, čirou krásu, právě tak se protnuly zkušenosti z rockového festivalu, přednosti celého areálu a popularita kapely Traktor – tak, aby všem návštěvníkům připravily a poskytly jedinečný zážitek v podobě uskutečnění tohoto exkluzivního koncertu. Změna programu vyhrazena.

Celá akce bude poslední venkovní a hudební událostí sezóny v areálu Zahrada. Traktor si k sobě přibere další čtyři hostující kapely – nikoli do počtu. Neváhejte proto a před zimním půstem si přijďte dopřát tolik potřebnou dávku pozitivní energie. Předprodej probíhá výhradně na www.ticketstream.cz, další informace postupně na www.loucenisletemfest.cz a traktor-rock.cz

Ostatní akce v Areálu Zahrada