The Legends Rock Fest | 20. - 22. července

Po čertech skvělý fest, jehož program již 11. rokem přivítá legendy domácí scény i nové energické objevy a každý si najde svou srdcovku. Stálí fanoušci si tento festival zamilovali pro jeho strhující, a přitom rodinnou atmosféru, která je umocněna originální výzdobou celého areálu. Přidanou hodnotou je i krásné okolí města s mnoha plně vybavenými kempy. Proto se festival pro některé účastníky stal příležitostí pro malou dovolenou, za kterou neváhají cestovat z jakéhokoli kouta České republiky. Od roku 2021 se dějištěm festivalu stal nový a prostorný Areál Zahrada, který vytvořil potenciál k posunutí celé akce do nových výšin, při zachování všech předchozích předností. Kdo tento fest ještě nezná, rozhodně stojí za to jej objevit.

Jednou z novinek letošního ročníku bude již čtvrteční warm up, o který se postará jedinečný Miloš Meier se svou bubenickou show Drumming Syndrome. Pro ty, kteří přijedou dříve, případně pro ty, kteří se budou chtít s konceptem areálu seznámit nově, bude vstupné na zahajovací večírek zdarma. Při této příležitosti však bude také možnost nechat se vybavit ID páskami na celý program a zajistit si tak páteční příchod bez čekání. Každoroční program nabitý pozitivní energií, k tomu trvalé zvyšování veškerého komfortu – to nejsou zdaleka jediné přednosti tohoto festivalu. To si prostě nemůžete nechat ujít. Určitě doražte.

Předprodej vstupenek v tuto chvíli jede na plné obrátky, především pak předprodej oblíbených dárkových setů pro dva. Dárkové sety pro dva s celofestivalovými vstupenkami (limitovaná edice) a jednodenní vstupenky (cena se v čase zvyšuje) si můžete zajistit včas a z  pohodlí domova na našem e-shopu. Veškeré informace k dalším možnostem předprodeje, jakož i k organizaci 11. ročníku, najdete festivalovém webu www.thelegendsrockfest.cz

Ostatní akce v Areálu Zahrada