Čarodějáles | 30. dubna

Akce s názvem Čarodějáles Hořice vstupuje do svého třetího ročníku. I když se jedná o nedlouhou historii, právem lze hovořit o nové tradici, která je zárukou dobrého programu a zábavy pro celé odpoledne a večer, až do příchodu nového dne.

První část akce se koná od 15:00 hodin (areál se otevírá ve 14:00 hodin) a je určena převážně dětem. Do programu je zapojen Dům dětí a mládeže Hořice a Junák Hořice  s řadou soutěží a dovednostních aktivit. Opět bude připravena herní zóna, dětský koutek či možnost stromolezectví. Za zvládnutí nejrůznějších disciplín budou přichystány odměny. O další soutěže a možnost zhlédnutí hasičské techniky se postarají dobrovolní i profesionální hasiči. Ti nejmenší se v 16:15 hodin mohou těšit na představení Loutkového souboru Zvonek. Program je doprovázen dětskou diskotékou.

V 18:00 hodin pak vypukne druhá část programu, ČARO DISCO PÁRTY. V 19:15 hodin bude zapálena hlavní vatra s čarodějnicí. Vše bude pokračovat volnou zábavou až do půlnoci, v případě zájmu i déle.

V každé části programu bude vyhlášena soutěž o nejhezčí čarodějnici a čaroděje v kategoriích děti a dospělí. K dispozici budou ohniště pro opékání. Uzenina, opékací vidličky a veškeré občerstvení včetně bohatého výběru nápojů budou také k zakoupení na místě.

Vstupné na tuto akci je 50,- Kč pro dospělé, 30,- Kč pro děti. Děti v kočárku mají vstup zdarma. Výtěžek bude použit na částečnou úhradu nákladů na organizaci, a především na údržbu a zvelebování areálu. Neváhejte proto využít tuto příležitost a přijďte se pobavit. Další a aktualizované informace najdete na Facebooku – Čarodějáles Hořice.

Ostatní akce v Areálu Zahrada