DIVINE FEST | 19.-21. srpna

Minulý a první ročník festivalu se náramně vydařil. Zaměřili jsme pozornost na nastavení své mysli, otevřeli brány svého potenciálu a na energetické úrovni jsme uzdravili a doléčili vše, co bylo třeba.

Letos přecházíme do hmoty. Vnímáme, že je tu i tělo, které si zasluhuje naší péči. A tak je letošní festival převážně zaměřený na pohyb a práci s naší fyzickou schránkou. Naučíme se vnímat svou esenci skrze naše tělo.

Budeme cvičit jógu, aktivně pracovat s dechem a přiblížíme si Wim Hofovu metodu. Vyzkoušíte si čchi-kung, pilates, slackline i tanec a žonglovací dovednosti. Vedle mnoha pohybových workshopů, kterých se můžete zúčastnit, Vás čekají přednášky o zdravém životním stylu, pěstování vlastních potravin nebo jak využívat přírodu a rostliny k léčení. Můžete očekávat oblíbenou Kakaovou ceremonii ve spojení s ecstatic dance. Bude příležitost absolvovat rituál v potní chýši, Temazcal.

A pokud s láskou tvoříte a máte co nabídnout, budeme rádi, když se i Vy s “Vašimi produkty” stanete součástí našeho setkání. Záměrem a posláním Divine festivalu je otevřít a naladit se na témata udržitelnosti, přírody, čistoty, vitality, života, obnovy, podpory, soužití a sdílení. Chcete-li se zapojit s workshopem, vystoupením nebo jinou aktivitou, pište na FB Karolína Caroline nebo na e-mailovou adresu divinefestival.cz@gmail.com

Také hlásíme otevřená místa pro dobrovolníky, kterých bude letos potřeba určitě více.

Další informace najdete na fb: Divine Festival

Část výtěžku z festivalu, stejně jako minuly rok, poputuje na pralesní školu v Ekvádorské jungli.  Část výtěžku na údržbu a další zvelebování hostitelského Areálu Zahrada.

Lístky v předprodeji zde: https://www.smsticket.cz/vstupenky/29213-divine-festival

Těšíme se na vás!

Pořádají: přátelé Divine festivalu

Ostatní akce v Areálu Zahrada