• Čarodějáles

    Program pro celou rodinu

Čarodějáles

Hořicko je bohaté na nejrůznější zájmovou a spolkovou činnost. Tato pestrost však dosud měla jedno slabé místo: když jste chtěli spolu s dětmi či s partou přátel zažít pravý čarodějnický rej, nebylo pořádně kde. Proto organizátoři spjatí s Areálem Zahrada nyní zvou na nový program s názvem Čarodějáles. První část od 15:00 (otevírá se ve 14:30) je určena převážně dětem. Do programu bude zapojen DDM Hořice s řadou soutěží. Ukázky svých dovedností budou prezentovat skauti. K nahlédnutí bude přistavena hasičská technika. Ti nejmenší se mohou těšit na představení Loutkového souboru Zvonek. Program bude provázen dětskou diskotékou. K dispozici budou ohniště na opékání. Uzenina, opékací vidličky a veškeré občerstvení k zakoupení na místě.

V 18:00 pak už vypukne druhá část programu, populární RETRO DISCO SHOW 70.-90. léta v podání místních disco legend Ivana Stuchlíka, Vaška Schejbala a Ladi Kavana. V 19:15 bude zapálena hlavní vatra s čarodějnicí. V každé části programu bude vyhlášena soutěž o nejhezčí čarodějnici a čaroděje v kategoriích děti a dospělí.

Vstupenky na první část pořídíte za zvýhodněnou cenu 50,- Kč/osoba, tyto zvýhodněné vstupenky budou k dispozici pouze na místě. Platí s příchodem pouze do 16:15, s prodlouženou platností i na druhou část. Od 16:15 se pak platí vstupné 160,- Kč, děti do 125 cm mají vstup zdarma, mládež do 17 let platí 80,- Kč. Vstupenky si můžete pořídit včas v předprodeji na tomto webu za zvýhodněnou cenu 100,- Kč.

Ostatní akce v Areálu Zahrada